/* Header banner */

Všetci majitelia iPhonu vedia, že toto zariadenie nie je príliš odolné voči pádom a ani voči vode. Niečo síce vydrží, ale častokrát sa na ich displejoch objavuje pavučina, ktorú na zariadení nikto z nás nechce. Najmä nie, ak výmena displeja stojí toľko čo cena za priemerne vybavený telefón s Androidom. Taktiež nie sú iPhony odolné ani voči pádom do vody a už vôbec nie voči pádom do mora. Istý pán mal však šťastie a svoj iPhone zabalil do vodotesného púzdra. Tak či onak je veľkým prekvapením, že iPhone stále funguje.

iPhone 6 Plus na dne mora

Istý kajakár sa rozhodol, že si svoj milovaný šport užije počas pekného dňa priamo na otvorenom mori a tak sa patrične vybavil týmto púzdrom z Amazonu aby sa jeho iPhonu 6 Plus nič nestalo. Čo však čert nechcel, pri prudkých vlnách sa z kajaku vyklopil a v snahe dostať sa späť na loď mu jeho iPhone vypadol na dno mora. Ako tak iPhone padal a padal, kajakár si pravdepodobne uvedomil, že loviť ho v takej hĺbke jednoducho nemá zmysel a tak sa svojho zariadenia vzdal a využil svoj priplatený Apple Care+ program, pri ktorom po nahlásení iPhonu za stratený dostal nové zariadenie.

Tento príbeh však začal byť zaujímavý presne o 54 dní neskôr, kedy sa mu dostavila správa na jeho nový iPhone, že jeho starý iPhone sa podarilo nájsť. Našiel ho istý potápač, ktorý sa po dvoch mesiacoch náhodou potápal presne v miestach, kde sa iPhone stratil a narazil naň na dne mora. Sám bol prekvapený, keď zariadenie vylovil a zistil, že ochranné púzdro vydržalo hĺbku a aj čas, počas ktorého naň pôsobila slaná voda a iPhone je úplne v poriadku. Výrobca púzdra ani zďaleka negarantoval to, čo naozaj vydržalo. Prekvapilo by ťa, keby sa tvoj iPhone utopený v hĺbkach mora zrazu našiel?

iPhone 6 Plus  - svetapple.sk
iPhone 6 Plus – svetapple.sk

zdroj: 9to5mac.com

 

/* Interscroller mobile ad 300x600 */

 

Prečítajte si tiež  V Apple patentovali možno budúcnosť mobilných fotoaparátov!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here