Väčšinou, keď niekto skúša prejsť svoj smartfón autom, ostane z neho len nechutná popraskaná placka, ktorá skončila svoj život vtedy, keď po nej prešlo obrovské koleso vozidla. Rovnaký scenár sme očakávali aj v tomto prípade, kedy po iPhone 6 Plus prešlo staršie BMW 5. Opak sa však stal pravdou a iPhone prejazd prežil!

Zázrak

To, čo o malú chvíľu uvidíte by sme kľudne mohli označiť za malý zázrak. Možno by test dopadol ináč, keby po iPhone 6 prešlo auto na chodníku alebo na vozovke, no aj tak ide celkom o úspech. Z videa sa dá totiž celkom zreteľne odčítať, že v garáži nie je klasický betón ale epoxidová liata podlaha, ktorá nie je mäkka ale tvrdá. Môžme teda potvrdiť, že test je objektívny a iPhone prejazd vyše jeden a pol tonovým vozidlom prežil bez zbytočných „filmových“ trikov. Napadá ma teda, že pokiaľ by sa vám zariadenie vo vrecku náhodou ohlo a nevedeli by ste ho dostať do spätnej polohy, vyskúšajte po ňom prejsť autom na epoxidovej podlahe. Možno to prežije a celkovo sa narovná 🙂

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.