Aj napriek tomu, že správy, týkajúce sa batérie iPhonu neboli práve také, aké by sme chceli počuť, dnes prichádza ďalšia, ktorá hrá v náš prospech. Áno, čítate správne, iPhone 6 má podľa fotografie ponúknuť až 2915 mAh.

Obrovská batéria

Aj napriek tomu, že sa posledné indície nehovorili práve pre veľkú kapacitu batérie v iPhone 6, dnes sa objavila jedna fotografia, ktorá okrem samotného vzhľadu prezradila aj to,  aká vlastne bude kapacita v novom Jablkovom smartfóne. Pokiaľ ide o reálnu batériu, tak si nás Apple získa okrem dokonalého dizajnu či výkonu aj číslom, ktoré batéria obsahuje, ide totiž o 2915 mAh. Toto číslo je v podstate raz také veľké ako v prípade súčasného iPhonu 5S. Aj napriek tomu, že zariadenie prinesie minimálne väčší displej, ktorý by mal logicky spotrebovať viacej energie, výdrž batérie by mala celkovo narásť oproti tej súčasnej. Všetky fotografie pochádzajú z webu Nowherelse.fr a ich pravosť je otázna. Zdá sa teda, že to či nový iPhone ponúkne prekvapenie v podobe väčšej batérie, zistíme až 9.septembra, kedy po prvýkrát uzrie svetlo sveta a nám nezostáva nič iné ako netrpezlivo čakať!

batterie-2915mah-iphone-6-air-02
Na batérií je napísané naozaj potešujúce číslo 2915mAh. Navyše diel vyzerá naozaj dôveryhodne! – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.