Predstavenie nového iPhonu 6 je už v podstate na spadnutie a my sa dozvedáme čoraz podstatnejšie informácie ohľadom nových iPhonov, či hodinkách iWatch. Posledná správa o tom, že Apple použije pri iPhone 6 zafír bola potvrdená! 

Bývalý produktový manažér

Nové informácie ohľadom iPhone 6 a použitia zafíru sa objavili ani nie deň pred predstavením oficiálnej verzie! Bývalý produktový manažér spoločnosti GT Advanced Technologies totiž oznámil, prečo vlastne Jablková spoločnosť odkúpila celú spoločnosť, ktorá vyvíja a zároveň vyrába zafírové sklíčka. Dôvod je prostý , podľa Paula Matthewsa bude hrať zafír v mobilných zariadeniach veľmi podstatnú úlohu.

iphone_6_tapered_edge_1
Sklíčko použité v iPhone bude možno predsa len vyrobené zo zafíru – svetapple.sk

Za všetko hovorí popis

Za hlavný dôkaz toho, že Apple použije u zajtrajšieho iPhonu aj zafírové sklíčko, považujeme  minimálne aj to, že samotný Paul Matthews uverejnil v popise svojho profilu to, že dokázal pretlačiť Apple myšlienku použitia zafíru v iPhone 6 až do tej miery, že Jablková spoločnosť sa ju následne rozhodla zrealizovať vo svojom Jablkovom smartfóne!

iphone6assembled2
Bude iPhone 6 nezničiteľný? – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.