Poznáte to, ste klasický miliardár, ktorému jednoducho klasický iPhone 6 v zlatej farebnej variante nestačí a vo vašej spoločnosti sa vám smejú, keďže váš iPhone je len „obyčajný“ telefón za 1000$. Nevadí, pokiaľ máte takýto problém, poznáme pre vás riešenie, ako aj v miliardárskej spoločnosti, kde sa ľudia nebavia o veciach ale o spoločnostiach, ktoré práve kúpili, určite zaujmete!

iPhone pre tých najbohatších!

V dnešnej dobe je iPhone považovaný aj za nádherný doplnok, ktorý sa jednoducho hodí všade. Pokiaľ sa pohybujte v miliardárskej brandži, určite ho máte aj vy, keďže je pre prácu naozaj sympatický spoločník a navyše nepôsobí tak „low-costovo“, ako jeho konkurencia. Ak však na vašom bankovom účte svietia zelené milióny EUR, predsa si už len rozmyslíte, či chcete obyčajný iPhone 6 z obchodu za 1000$, alebo si ho radšej dáte pokryť zlatom, platinou či ružovým zlatom.

- Reklama -

Presne toto rieši istá klenotnícka spoločnosť , ktorá takýto iPhone ponúka. Cena kvalitnejšie vybaveného kúsku, na ktorom nájdete aj diamanty sa pohybuje aj okolo 3 000 000$ a tak je viac než jasné, že vo vašej brandži zaujmete aj s vašim iPhonom! Alebos i radšej kúpite Buggati Veyron Supersport s tým, že vám ostane aj na nejaké to Bentley?

iPhone zo zlata - svetapple.sk

iPhone 6 pre tých, čo na to majú! - svetapple.sk
iPhone 6 pre tých, čo na to majú! – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.