Podľa doterajších informácií by mal Apple predstaviť na jednej konferencii až dva iPhony. Malo by sa jednať o menší 4,7″ a väčší 5,5″. Podľa odhadov analytika KGI Ming-Chi Kua sa tak nestane z dôvodu istých problémov pri výrobnom procese, a tak sa väčšieho iPhonu dočkáme neskôr alebo až v roku 2015!

Na začiatok len 15-20 miliónov kusov

Podľa analytika by sa kvôli istým výrobným problémom mala oneskoriť aj samotná dodávka prvých iPhonov. Tvrdí, že na začiatok bude k dispozícií len približne 15-20 miliónov kusov jablkového zariadenia. Aj keď všetko nasvedčuje tomu, že sa tak nestane a všetky dodávky prídu včas, nestalo by sa tak  prvýkrát, že v Coupertine jednoducho nestíhali pokryť dopyt po svojom smartfóne!

Výrobné problémy

Analytik sa odvoláva na akési výrobné problémy, ktoré vznikli pri väčšej 5,5″ verzií nového iPhonu. Podľa všetkého by malo ísť o problémy s dotykovou vrstvou displeja. Pri výrobe mali údajne nastať výrobné problémy kvôli jej mimoriadnej tenkosti. Druhým problémom, na ktorý sa analytik odvoláva, by mohla byť zadná strana zariadenia, ktorá mala problémy so svojou farebnosťou. Ide však o obyčajné dohady, ktoré nakoniec vôbec nemusia byť pravdivé.

Prečítajte si tiež  5 najlepších ciest, ako zničiť iPhone!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.