Ako by nestačilo, to, že pomaly celý svet sa skoro prevrátil len kvôli tomu, že sa niekomu ohol iPhone 6 Plus vo vrecku, čo na ňom 18 hodín sedel. Dnes prichádzajú ďalšie správy, ktoré sú už skôr výmyslom fantázie, ako realitou. Nové iPhony 6/6 Plus vraj trhajú vlasy! Toto je už čo?

Zaujatosť

Po tom, čo sme v redakcii postrehli túto informáciu, tak sme nevedeli, či sa máme smiať alebo plakať. Ide totiž o niečo, čo je absolútne bezdôvodné a správa vznikla len preto, aby zasa niekto upozornil na to, že nové iPhony sú zlé telefóny. Teda, „haterom“, alebo dokonca konkurenčným spoločnosťiam, sa pravdepodobne nepáči, že nový iPhone láme predajné rekordy a za mesiac ho bolo predaného viac, ako všetkých smartfónov od nich za niekoľko rokov! Hlavným problémom smartfónu s nakúsnutým Jabĺčkom na jeho zadnej strane je totiž to, že má na zadnej strane nakúsnuté Jabĺčko a tým pádom sa okamžite stáva stredobodom pozornosti. Väčšinovo je to preň dobré, no častokrát sa stáva, že trpí! Poďme ale späť k veci…

US-IT-TELECOM-APPLE-IPHONE-FILES
Hlavným problémom iPhonu je to, že je to iPhone! – svetapple.sk

Trhanie vlasov

Tak aby sme sa aj dostali k samotnému dôvodu, ktorý nás tak rozosmial je to, že nový iPhone vraj trhá používateľom (najmä ženám) vlasy. Príčinou je vraj prechod displeja do hliníkového šasi, ktorý nieje úplne rovnomerný a do štrbinky občas vbehne vlas. Potom, čo používateľ dotelefonuje a dáva zariadenie od ucha dole, logicky si s ním vytrhne aj vlas. Keby sme boli stávková kancelária, kľudne by sme sa s vami stavili, že každý iný smartfón na svete má nejakú štrbinku, kde by sa mohol zachytiť vlas, len pri iPhone o tom musíme vedieť!

iphone_6_plus_front_thumb800
Vlasy sa zachytávajú medzi hliníkovým šasi a sklíčkom displeja – svetapple.k

Prečítajte si tiež  iOS 15 a iPadOS 15 umožnia ľahší prechod z bety na starší systém
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.