Už len necelé dva mesiace nás delia od toho momentu, kedy nám Apple predstaví svoj najnovší výtvor, iPhone 6. Dnes si ukážeme infografiku, vďaka ktorej môžme určiť, čo a z akou pravdepodobnosťou uvidíme v smartfóne Jablkovej spoločnosti.

iPhone 6

Táto infografika je vypracovaná na základe súčasných dohadov a predpovedí analytikov. Pochádza z webu Nowhereelse.fr. Je na nej vynikajúco znázornené, čo a na koľko percent nový iPhone dostane. Tak napríklad 4,7″ displej ponúkne na 100%. Pokiaľ si však myslíte, že budete môcť váš iPhone dobíjať bezdrôtovo, šanca tu je len 20%. Na celej infografike sa šéfredaktor webu spolu s chlapcami z idownloadblog.com, bgr.com a appleinsider.com poradili a zhodli na tom, aká percentuálna šanca sa vzťahuje na určitú pravdepodobnosť.

iPhone-6-infographic
Infografika iPhonu 6 – svetapple.sk

 My budeme veľmi radi, kedy nám do komentára napíšete váš názor na iPhone 6 a zároveň to či s takouto infografikou súhlasíte alebo si myslíte, že v iPhone 6 uvidíme skôr niečo iné. Čo sa týka nás z nášho webu, nezostáva nám nič iné len súhlasiť a tešiť sa na september tohto roku 🙂

iPhone-6-schema
Schéma infografiky – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.