iPhone 6 je najpopulárnejší a zároveň najpredávanejší smartfón sveta. Toto zariadenie je zároveň najdrahšie na trhu a práve preto by si ho mali majitelia čo najviac vážiť, pretože nie každý si to môže dovoliť! Ľudská hlúposť však nemá hraníc a na to aby sa človek presadil musí urobiť aj takúto vec. Kto asi vyhrá, iPhone 6 alebo brúska?

iPhone 6 vs. brúska

No, zdá sa, že #bendgate nestačil, a keď už utíchol a ohýbaním iPhonov sa človek moc neukáže, treba vymyslieť niečo, čo opäť prekvapí všetkých. Zaujímavý spôsob, ako na to, bol napríklad v minulom článku, kedy bol iPhone vhodený do vriacej “Coca-Coly”. Dnes však príchádza omnoho “kreatívnejší” spôsob, kedy bol iPhone vystavený testu proti odolnosti voči brúske a každý asi vie, ako takýto test skončil. Život teda vyhasol ďalšiemu, tentokrát zlatému iPhonu 6, z ktorého sa mohol tešiť úplne niekto iný a mohol byť hlavne využitý omnoho rozumnejšie. Každopádne, chlapík, ktorý toto video urobil sa môže tešiť aspoň chvíľkovej popularite, keďže o tom píšu média po celom svete. My mu však odkazujeme, aby sa naučil zaujať iným spôsobom!

- Reklama -

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.