Čínska spoločnosť OnePlus len včera predstavila svoju novú vlajkovú loď OnePlus 2, ktorý je prezentovaný ako zabijak ostatných vlajkových lodí. Jeho hlavnou výhodou je viacmenej jeho pôvod. OnePlus 2 je nabitý špičkovými parametrami za neuveriteľne nízku cenu. Horšie je to už s jeho dostupnosťou, absenciou SD slotu či NFC, avšak stále sa môže porovnávať s tým najlepším čo je na trhu. Aj keď smartfón vyšiel len včera, už dnes existuje jeho videoporovnanie s iPhonom 6.

iPhone 6 vs. OnePlus 2

OnePlus 2 je zariadením, ktoré je viacmenej pri svojom pomere a ceny bezkonkurenčným na trhu. Konkurentom je viacmenej pre väčší iPhone 6 Plus, keďže ponúka úplne rovnaké rozlíšenie (fullHD) na rovnakú uhlopriečku (5,5″).

Vďaka aktívnym zahraničným webom, ktoré sa k novinke dostali ako úplne prvý máme už dokonca možnosť vidieť porovnanie najnovšieho modelu od Čínskeho výrobcu s pomaly ale isto dosluhujúcou vlajkovou loďou iPhonom 6 od Apple. Viac ti však hovoriť nebudeme, všetko sa dozvieš vo videu! 🙂

Prečítajte si tiež  12 obrázkov zasneženej krajiny z iPhonu 6 Plus
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.