Apple nemalo doposiaľ na mobilnom trhu takmer žiadneho konkurenta a tak lámalo jeden predajný rekord za druhým. Áno, bol tu síce Samsung Galaxy S5, no ten sa ani zďaleka nechytal na kvalitné spracovanie od Apple, keďže hlavným použitým materiálom bol plast. Každopádne, dnes máme možnosť porovnať si dve vlajkové lode daných spoločností. Poďme teda na to! 

iPhone 6 vs. Samsung Galaxy S6

Prvé zábery na oba telefóny položené vedľa seba prezrádzajú, že Samsung si po stránke dizajnu odniesol od Apple naozaj mnoho. Na zadnej strane to ani nie je vidieť tak ako na strane bočnej, kde sú telefóny neuveriteľne podobné. Môže za to najmä to, že konštrukcia oboch zaraidení si zakladá na hliníkovom ráme a navyše ich hrúbka je taktiež takmer totožná. Každopádne si pozrite následujúce video, kde uvidíte iPhone 6 proti Samsungu Galaxy S6 priamo v akcii. Tak čo, ktorý beriete vy? iPhone 6 alebo čerstvo predstavený Samsung Galaxy S6?

Prečítajte si tiež  iPhone 6, 6 Plus - prehľad noviniek
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.