Už sme ti priniesli video, kde si mohol vidieť, ako oba nové iPhony vydržali v miske s vodou celú hodinu bez toho, aby sme na nich mohli badať nejaké poškodenie. Je to prakticky celkom výrazný krok vpred, keďže počas minulého roka vydržal iPhone pribline v rovnakých podmienkach asi jednu minútu. Istý Američan sa však rozhodol posunúť latku vyššie a nový iPhone ponoril do bazéna a hĺbky 1,2 metra. To ako dopadol je však trochu sklamanie.

iPhone 6S vs. bazén

Každý iPhone má niekoľko úhľavných nepriateľov. Nemyslíme však teraz konkurenciu z radov Samsungu, LG či HTC. Myslíme skôr vonkajšie vplyvy prírody, akými sú napríklad tvrdá zem, gravitácia či voda. Apple jednoducho nikdy nevyrobilo dostatočne odolné zariadenie, aby mohlo vzdorovať týmto aspektom. Už už to však vyzeralo, že sa podarilo iPhone spraviť aspoň trošíčku vodotesný, keďže vydržal hodinu v miske s vodou, ale ako sa ukázalo pri väčšom ponorení sa môže majiteľ so svojim zariadením rozlúčiť.

- Reklama -

Následujúce video je toho dôkazom. A práve preto ťa upozorňujeme, že pokiaľ budeš mať nutkanie skočiť do bazéna, skontroluj vrecká. Predsa len nie je tento smartfón najlacnejšia záležitosť!

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here