Najnovšie video, ktoré uniklo na internet a zobrazuje predný panel novinky z Cupertina potvrdzuje, že Apple vylepšilo aj prednú kameru, ktorá dostala naozaj výrazný upgrade.

Všetci predsa vieme, že naše Selfies musia byť dokonalé a so zastaralou 1,3mpx kamerou, ktorá bola naposledy menená v roku 2012 sa to úplne tak robiť nedalo.

Nebola vyslovene zlá ale kvalita fotiek bola horšia ako pri konkurencií, to by však malo byť pri novom iPhone minulosťou!

Predná kamera!

V súčasnosti predná kamera ponúka rozlíšenie len 1,3mpx, čo je na dnešnú dobu skutočne málo. Video dokáže natáčať v HD rozlíšení (720p) a to tiež nie je najviac.

S predstavením budúcej generácie by sa však všetky tieto veci mali zmeniť. Zatiaľ síce niesu jasné presné údaje, ktoré iPhone ponúkne, no špekuluje sa nad rozlíšením aspoň 4-5 megapixelov, čo by vôbec nemuselo byť od veci. Takéto rozlíšenie bežne ponúka konkurencia a tak by sa na ňu Apple bezproblémov dotiahlo.

To by však nebolo úplne všetko. Apple by vďaka väčšiemu rozlíšeniu malo ponúknuť aj kvalitnejší záznam pri FaceTime hovoroch. Hovoríme o rozlíšení FullHD (1080p), čo by taktiež spĺňalo súčasné štandardy.

Okrem toho sa tiež šepká o panoramatickom režime na prednej kamere či o spomalenom móde, 120FPS. a následujúcom videu už potom uvidíš viac. Tešíš sa na nový iPhone? 🙂

https://youtu.be/ZcXmmeGEp_U

Prečítajte si tiež  iPhone 11 Pro vs. prázdny Londýn. Pozrite si sériu nádherných záberov.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.