Pokiaľ sa povie iPhone a voda, pravdepodobne sa veľa majiteľom v myšlienkach objaví nepríjemná skúsenosť, pri ktorej prišli alebo sa im minimálne poškodil ich predošlý model. Voda je jednoducho pre iPhone smrť a vie to minimálne každý ten, kto si to vyskúšal na vlastnej koži. Nové iPhony však vyzerajú, že znesú naozaj veľa. Dokonca by sme tvrdili aj to, že sú vodeodolné, ale nikde sa to nepíše.

Vodeodolnosť

Chlapík zobral obidva nové modely a ponoril ich do misky s vodou. To, že nový iPhone vydrží dlhšie ako 5 minút pravdepodobne nikto neočakával, ale akonáhle uvidíme na displeji zariadenia jednu hodinu, tak trochu sa nám zatají dych. Len tak mimochodom. Chlapík sa rozhodol test po hodine prerušiť, pretože mal pocit, že iPhony sú jednoducho týmto spôsobom nezničiteľné. Po hodine vo vode overil či sú všetky funkcie v poriadku a oni boli. Navyše sme nevideli ani nijaké škvrny na displeji a podobne. Apple zapracoval na kvalite a je to vidno naozaj všade!

- Reklama -

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here