iPhone 6 už nie je takou novinkou a začínajú sa objavovať prvé informácie ohľadom jeho nástupcu, iPhonu 6S. Toto zariadenie je stále pomerne tajomné a veľa informácií o ňom nemáme. Čo však vieme, je že toto zariadenie bude predstavené niekedy v septembri tohto roka a na povrch vyplávali nové informácie ohľadom jeho displeja!

OLED displej a Force Touch

Apple je spoločnosť, ktorá musí neustále inovovať a nachádzať nové nápady vo svete, kedy už je  v našich súčasných zariadeniach prakticky všetko. Práve preto by sme mohli už od budúceho modelu, ktorý nahradí dnešné modely 6 a 6+ očakávať niekoľko noviniek, akými by boli napríklad Force Touch či OLED displej, ktorý je dnes už jednoducho potrebný. Po prvýkrát ho Apple ukázalo ešte na konferencii, kde okrem iPhonov 6 ukázalo aj hodinky Apple Watch, na ktorých displeji bude fungovať. Je teda veľmi pravdepodobné, že sa spolu s OLED displejom dostane aj na nastávajúci iPhone 6S! Táto správa by mohla súvisieť aj so staršími správami, ešte spred dvoch mesiacov, kedy sme vás informovali o tom, že Foxconn stavia novú fabriku na displeje exkluzívne pre Apple. Takáto vecička by totiž mohla prilákať množstvo nových používateľov, keďže by sa dala zaujímavo využiť medzi rôznymi aplikáciami. Čo poviete, myslíte, že by sa Force Touch mohol nachádzať v iPhone 6S, alebo sa vám zdá jeho existencia v tomto zariadení, ako príliš zbytočná?

Prečítajte si tiež  Novinka od Microsoftu konkuruje Kamere v iOS
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.