Asi si aj ty zaznamenal, že spoločnosť Apple počas včerajšieho dňa začala pre svoj jablkový iPhone predávať pomerne zvláštny obal, ktorý môže na prvý pohľad evokovať bruško tehotnej ženy. Zdanie však klame. V obale sa nenachádza ešte jeden menší iPhone ale batéria, ktorá má zvýšiť výdrž daného iPhonu, aby vydržal 25 hodín. Pozrime si prvý unboxing Smart Battery Case.

Smart Battery Case

Povedzme si na rovinu, hoci spoločnosť Apple predstavuje tie najkrajšie zariadenia a taktiež luxusné príslušenstvo, tento nabíjací obal k takýmto výrobkom určite nepatrí. Možno, že je vyrobený s príjemnejších materiálov ako konkurenčné obaly, no pravda je taká, že akonáhle ho človek nasadí na svoj iPhone zistí, že je škaredý. Teda, on ho vlastne ani na svoj iPhone nasádzať ani nemusí. Skutočne netušíme, čo spoločnosť Apple viedlo k tomu aby predstavila takýto obal, no pravdepodobne to boli opäť čísla.

- Reklama -

Konkurenčné spoločnosti, ktoré vyrábajú príslušenstvo totiž takéto kryty predávajú ako na bežiacom páse a Apple určite nechcel byť výnimkou. Predsalen sa ťažko pozerá na to, ako ti niekto ujedá z koláča, no takýmto spôsobom to v Apple naozaj riešiť nemuseli. Lepšie by pravdepodobne urobili, keby nič nepredstavili. Cena obalu napokon tiež nie je najnižšia, 99$, to človek vážne porozmýšľa nad omnoho lacnejšou a rovnako tak aj krajšou konkurenciou. Ako to vidíš ty?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.