Ferrari a Apple, to sú dve značky, ktoré ľudia proste milujú. Ferrari vyrába už dlhé desaťročia nádherné a rýchle vozidlá, no a Apple zase nádhernú a rýchlu elektroniku, len tak mimochodom, vedel si, že Ferrari vozidlá podporujú CarPlay? O tom ale neskôr. Poďme sa pozrieť na pomerne absurdný test TechRaxa, ktorý ukázal každému majiteľovi vozidla, ktoré si môže dovoliť len zlomok planéty. Čo sa stane, ak si po svojom telefóne prejdú so svojim Ferrari!

Ferrari vs. iPhone

Neboj sa, nejdeme porovnávať telefón s autom, veď to by sa nedalo. Ideme ti ukázať, ako sa jeden pomerne známy Youtuber, ktorý na túto stránku vešia demolačné videá iPhonov, iPadov či iných zariadení pokúsil zničiť iPhone tým, že po ňom prešiel s Ferrari 458. Telefón teda položil na zem, naštartoval auto a urobil pre mnohých pomerne nepredstaviteľný test. Telefón na počudovanie prejdenie vydržal. Minimálne zpredu, kde to vyzeralo, že displej nie je akokoľvek poškodený. Zo zadu to už bolo horšie. Najviac asi utrpela šošovka fotoaparátu. Každopádne, vedeli sme si predstaviť, že takýto test dopadne aj horšie!

- Reklama -

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here