Pokiaľ ťa zaujíma aký je rozdiel medzi fotoaparátom iPhonu 6 a iPhonu 6S tak si na správnej adrese. Následujúce video ti presne ukáže, ktoré z dvojice zariadení fotí lepšie. Teda, to už asi vieš. Skôr by ťa mohlo zaujať, aký je skutočný rozdiel medzi fotoaparátmi a či sa oplatí vymeniť staršie zariadenie za novšie len kvôli lepšej šošovke s väčším počtom megapixelov!

iPhone 6S vs. iPhone 6 fototest

Asi by bolo zbytočné to tu rozmazávať. Dodáme len, že iPhone 6S ponúka 12Mpx snímací čip, ktorý je v mnohých aspektoch, ako napríklad vo farbách, lepší ako jeho minuloročný braček. Ten sa však nemusí hanbiť, pretože ponúka o tretinu menší, 8Mpx, ktorý dokáže urobiť viac ako slušné fotografie a bez problémov konkurovať najnovším a najlepším smartfónom súčasnosti. Pozri si video, koré ti to jasne dokáže!

- Reklama -

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here