To, že iPhone 6S ponúka pravdepodobne ten najvydarenejší fotoaparát súčasnosti v mobilných zariadeniach, už vieme. Taktiež vieme, že video, ktoré je schopné toto zariadenie natočiť sa pohybuje na veľmi profesionálnej úrovni a vďaka rozlíšeniu 4K a optickej stabilizácii obrazu je možné natočiť aj profesionálny dokument. Čo sa ale stane, keď urobíme test iPhone 6S. vs profesionálna zrkadlovka od Sony?

Test

Najnovší test ti ukáže, aký je rozdiel medzi high-end smartfónom súčasnosti a zrkadlovkou Sony a7R II. Kým iPhone vyrobili primárne na telefonovanie, surfovanie po internete či používanie aplikácií, zrkadlovka vznikla na to, aby mohla zachytávať momenty. Keďže však v Apple mysleli aj na fotoaparát, ktorý by bol navyše veľmi profesionálny (a pravdepodobne ide zhodou náhod o čip od Sony), môžeme urobiť podobný test, ktorý nám prezradí, či sa video z iPhonu 6S môže aspoň trošíčku priblížiť videu z profesionálnej zrkadlovky!

- Reklama -

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here