Dnešný “foto-deň” zakončujeme úplne posledným testom, v ktorom si myslíme, že je hlavný favorit úplne jasný už na prvý pohľad a žiaľ konštatujeme, nie je to iPhone, ale práve jeho obrovský konkurent Sony, ktorý je v oblasti fotoaparátov v mobilných zaraideniach absolútna špička. Veď nie je náhoda, že šošovka v iPhone 6S pochádza práve od tohto výrobcu. Ako dopadne test, v ktorom má Sony Xperia Z5 takmer dvojnásobný počet megapixelov ako iPhone 6S Plus?

Apple vs. Sony

Neznalý sledovateľ by mohol povedať, že na zákalde faktov, ktoré máme k dispozícii, napríklad to, že Sony má 23Mpx a iPhone len 12Mpx bude fotiť Sony podstatne lepšie. Je ale nutné dodať, že megapixely niesú všetko a ako môžme vidieť na videu, iPhone sa jednoznačne nenechá zahanbiť a prináša takmer neuveriteľné výkony, veď posúď sám!

- Reklama -

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here