Čo sa to v tom Apple svete deje. Len včera unikol na internet render iPhonu 7 na obrazovke počítača z niektorej z továrni, ktoré dodávajú diely na výrobu tohto zariadenia a dnes uniklo rovno celé zariadenie. Dnešný únik ale považujeme za ešte exkluzívnejší, nakoľko na záberoch nevidíme iPhone 7 ale iPhone 7 Plus a áno, má dvojitú šošovku fotoaparátu, vďaka ktorej budú snímky a videá podstatne kvalitnejšie! Pozri sa naň spolu s nami!

iPhone 7 Plus unikol na internet!

Na Čínskych stránkach Bastille Post sa dnes objavil veľmi zaujímavý únik, ktorý zachytáva iPhone 7 Plus s duálnym fotoaparátom na zadnej strane. Samozrejme, nič nie je úplne isté a na 100% sa určite nedá potvrdiť to, že ide o vrcholový Jablkový iPhone, avšak minimálne niekoľko indícií tomu naznačuje a dozvedáme sa ďalšie zaujímavé informácie!

V prvom rade je dizajn v podstate rovnaký ako ten, ktorý sme mali šancu vidieť včera na uniknutých snímkoch zo včera, avšak sú tu minimálne dve podstatné odlišnosti, ktoré budú uľahčovať rozhodovanie medzi iPhonom 7 a iPhonom 7 Plus.

V prvom rade to je zadný fotoaparát, čo si určite všimne každý na prvý pohľad. Ten by mal byť po novom tvorený hneď dvoma objektívni, čo by malo prospieť nielen kvalitnejším fotografiám, ale aj kvalitnejším videám.

iPhone 7 Plus - svetapple.sk

Koniec koncov, pravdepodobne sme už včera mohli vidieť spomínaný fotoaparát na týchto snímkoch. Indície naznačovali, že môže patriť práve iPhonu 7 Plus, avšak nikto z nás asi nepredpokladal, že krycie sklíčko bude len jedno.

Mysleli sme si, že pôjde o dve nezávisle od seba oddelené šošovky. Nemôžeme povedať, že sme z dizajnu nejako extra nadšení ale ako celok to nevyzerá vôbec tak zle, ako sme sa stráchali. Aj keď spomínaný fotoaparát silno pripomína potápačské okuliare 🙂

Ďalšia zaujímavosť na tomto celom je aj Smart Conector, ktorý nájdeme na spodnej strane iPhonu 7 Plus. Keďže takýto konektor zatiaľ obsahuje len iPad Pro (12,9″) a čoskoro s ním príde aj iPad Pro (9,7″), rozmýšľame nad tým, či Apple skutočne nepomenuje väčší iPhone ako iPhone Pro.

Len tak mimochodom, nemáme ani len najmenšiu predstavu ako by sa dal konektor použiť. Možno na klávesnicu ale prečo je na takej hlúpej časti zariadenia a nie na boku ako pri iPade? Možno pôjde o intelogentný kryt alebo Apple možno chystá niečo podobné ako LG G5 – smartfón, s modulárnymi časťami, ktorý si môžete poskladať podľa svojic priorít.

Apple iPhone 6S plus 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Dnešnú prácu nám uľahčil aj Feld & Volk, ktorý už stihol urobiť aj rendery tohto zariadenia. V praxi to teda znamená, že pokiaľ Apple predstaví takýto iPhone, jeho fotografie si môžeš pozrieť už dnes. Len tak mimochodom, telefón má byť o 1mm tenší a neponúkne 3,5mm Jack. To je trochu škoda, ale zas daň za tenučký dizajn, no dúfajme len, že tým neutrpí batéria!

iPhone 7 Plus - svetapple.sk

iPhone 7 Plus - svetapple.sk

iPhone 7 Plus!

 

 

 

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.