Súčasná doba patrí patrí práve smartfónom. Veď kto dnes nemá inteligentný telefón vo vrecku? Ak aj má a potrpí si na tom, aby bol čo najlepší, stále tu je veľká konkurencia na trhu a je ťažké si vybrať. iPhone vyhráva dlhodobo v teste výkonu a rýchlosti. Ak chce niekto spoľahlivý a rýchly telefón, je to skrátka najlepšia voľba. Čo však fotoaparát? iPhone 7 Plus je už predsa len pol roka staré zariadenie, avšak to očividne vôbec nevadí! Fotí fantasticky, bude ale stačiť na oveľa novší Samsung Galaxy S8?

Fotoaparty

Fotky sú dnes dôležité. Je doba internetu a ľudia sa radi delia o svoje vlastné zážitky napríklad aj na sociálnych sieťach. Na druhú stranu ale potrebujú fotiť aj iné veci. Napríklad taký pekný inzerát na auto či na byt, sem tam v sebe prebudiť umeleckého ducha a pekne nafotiť nejaký predmet prípadne prírodu. Presne preto tu máme high-end zariadenia, ktoré používajú ako fotočipy len špičkovú techniku a hravo sa vyrovnajú aj tým najprofesionálnejším produktom, nakoľko majú nesporné výhody v mobilite a rýchlosti fotenia či následného upravovania v aplikáciach.

- Reklama -

Ľudia skrátka fotoaparáty v smartfónoch v dnešnej dobe milujú a následujúci test ti ukáže, aký je rozdiel medzi iPhonom 7 Plus a Samusngom Galaxy S8 čo sa snímok týka. Nebudeme tu hovoriť, ktorý je lepší, to nech si už spraví každý svoj vlastný názor. myslíme si ale, že oba sú na vysokej úrovni a je veľmi ťažké určiť víťaza. Tak čo, ktorý je tvoj favorit?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.