iPhone 7 bude naozaj delo, ponúkne neskutočný výkon a tiež nové technológie, ktoré pri Apple vždy s otvorenou náručou vítame. Jednou z noviniek v prípade väčšieho modelu Plus by napríklad mohla byť duálna šošovka fotoaparátu a tiež 256GB úložisko od SanDisku. Dnes sa objavilo na fotografií a prekvapivo má výhodu nie len v kapacite ale aj vo svojich rozmeroch. Tie sú totižto menšie ako tie, ktoré má dnešná 64GB verzia!

iPhone 7 s 256 GB pamäťou? Možno áno!

Súčasná doba je taká, že pribúdajú nové formáty a tiež sa všetko neskutočne zväčšuje. Potom sa človek nemusí čudovať, že mu už nevystačí základný 16GB iPhone a potrebuje 64GB alebo dokonca 128GB verziu. Tie mu ponúknu dosť miesta na to, aby si do nich uložil všetky svoje videá, fotografie, aplikácie a podobne. Čo však, keď ani takéto kapacity nestačia? Potom tu Apple možno opäť chystá riešenie!

- Reklama -
Apple MacBook MJY32CZ/A môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Apple MacBook MJY32CZ/A môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Pamäť sa totiž pri iPhone navýšiť nedá a akonáhle si nejakú verziu používateľ kúpi, tak už v podstate niet cesty späť. Spôsobené to je najmä tým, že Apple chce celkom logicky čo najviac zarobiť a tiež tým, že iOS je uzavretý systém a nepodporoval by napríklad prípadnú inštaláciu aplikácií na pamäťové karty. Aj vďaka tomu je AppStore tak dobre zarábajúcim obchodom.

Snímka obrazovky 2016-03-14 o 21.49.49

Každopádne, akonáhle by Apple ponúklo naozaj rozšírenú 256GB verziu, mohli by sme sa dočkať väčšieho priestoru v našom mobile ako v našom počítači. Znamenalo by to teda, že by sme počítače mali iba na prácu a v iPhone mali všetko dôležité. Doteraz to bolo, minimálne v našom prípade naopak ale ako sa zdá, nová doba praje trendu mať všetky veci vo svojom vrecku a iPhone tento trend možno naplní.

Apple MacBook MJY32CZ/A môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

A hlavná výhoda? Nie, nie je to viac miesta. Prekvapivé? Je to práve menej miesta, ktorú pamäťový modul v tele telefónu zaberie. My by sme možno radšej uvítali, keby Apple konečne nahradil základných 16GB minimálne za 32GB. Je jasné, že by zarobili v spoločnosti o pár dolárov menej ale zato by možno získali podstatne viac zákazníkov, ktorým sa v súčasnosti hnusí cenová politika Apple. Čo na to povieš?

iPhone 7 - svetapple.sk

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here