iPhone 7 je v súčasnosti vo svete téma číslo 1. Hlavný dôvod, prečo je to tak je ten, že na internet unikajú nové informácie a najmä fotografie, ktoré nám prezrádzajú stále viac a viac. Nedávno sme poukazovali na snímok, ktorý bol zrejme falošný. Dnes ti ukážeme render, ktorý je veľmi hodnoverný a prezrádza nám novinky ohľadom reproduktorov. Tie budú v iPhone 7 hneď dva – nielen jeden, ako tomu bolo doteraz! 

Nový únik 3D renderu iPhone 7

Ani sme sa nenazdali a na internete máme ďalší únik, ktorý nám ukazuje iPhone 7. Tentoraz ale nejde o fotografie zariadenia priamo z továrne či skladu. Ide o snímky CAD modelu, ktorý sa využíva pri výrobe produktu. Tento 3D model je do detailu prepracovaný a ukazuje nám v podstate základné šasi nového iPhonu vrátane plastových pásikov, ktoré sa oproti iPhonu 6/6S zmenili. Tiež nám ukazuje to, že telefón je skutočne veľmi podobný svojim predchodcom a revolúcia to nebude, bude to skôr evolúcia.

- Reklama -

Revolúciu by mal spraviť v roku 2017 až iPhone 7. Ten bude iPhonom, ktorý bude oslavovať „desaťročnicu“, čo znamená, že sa dočkáme naozaj fantastického prístroja. Znamenať by to malo OLED displej so zaoblenými okrajmi, celo-sklené telo, fantastický výkon a hlavne nádherný dizajn. V tomto prípade bude dizajn takmer totožný so súčasným modelom a na ulici ho bude problém rozoznať. Hlavný rozdiel je totiž v plastových pásikoch a šošovke objektívu.

Tá vystupuje iným spôsobom ako v súčasnosti. Dnes je zakomponovaná ako taký samostatný dielik. V novom iPhone by ale mala vystupovať priamo z hliníku. Osobne sa nám tento nápad pozdáva viac a sme radi, že šlo Apple touto cestou. Je síce pravda pravda, že tento iPhone mal byť novou generáciou a mal priniesť kompletnú zmenu, ale nevadí, uvidíme čo povedia predaje.

CAD - svetapple.sk

Reproduktory a fotoaparát

Poďme ale späť k najnovším únikom, ktoré nám čo to prezrádzajú o reproduktoroch a fotoaparáte nového iPhonu. Nové snímky, ktoré sa objavili na čínskych sociálnych sieťach, zverejnil francúzky web Nowherelse.fr. Sú pomerne detailné a veľmi dobre na nich vidieť, čo za 2 mesiace uvidíme naživo. V prvom rade človeku bije do očí iný fotoaparát. Nielen jeho spôsob vystupovania ale aj to, že je podstatne väčší a pri modeli 7 Plus dokonca duálny.

Nie je to síce žiadna novinka, túto správu vieme minimálne 3 mesiace, ale opäť sa nám z ďalšieho zdroja potvrdila táto informácia, čo nás len utvrdzuje v tom, že to tak bude naozaj. Nové fotoaparáty by mali byť lepšie a okrem toho, že pri väčšom bude duálny, pri menšom by mal byť minimálne kvalitnejší. Apple chce byť zrejme jednotka vo fotografií a taktiež chce stiahnuť z trónu kraľujúci Samsung Galaxy S7.

Čo sa týka zvuku, ani tu iPhone nespraví hanbu, už dávnejšie sme chválili pomerne silný reproduktor na iPhone 6/6S Plus a budeme to robiť opäť. Nebude len jeden, ale majú byť rovno dva, podľa snímkov sa dočkáme stereo zvuku. Pri tak malom zariadení to je síce zbytočné, no môžeme predpokladať, že výstup bude kvalitnejší a hlasnejší. To určite privítame, najmä v hlučných prostrediach. Čo povieš na nové iPhony? Nám sa to akosi začína páčiť. Svoj názor vyjadri v komentároch!

CAD - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.