Každý kto má iPhone už dlhé roky vie, že dizajn týchto zariadení je vždy maximálne špičkový a ide s dobou. Väčšina používateľov ale dala za pravdu, že najväčší zlom nastal v roku 2010, keď Apple predstavilo dizajnovo veľmi zaujímavý a hlavne bezkonkurenčný iPhone 4 (o rok neskôr 4S) so hliníkovým rámčekom a sklenenou zadnou časťou. Od tohto zariadenia sa mnohí výrobcovia dodnes inšpirujú a ako sa ukazuje, vracia sa k nemu aj samotné Apple!

iPhone 7S

iPhone 7S je niečo, čo vyťahovať v tejto dobe vyzeár byť ako totálna hlúposť. Prísť ma totižto model 8, tak prečo vôbec niekto rieši 7S-ko? Je to jednoduché, pretože príde tiež. Apple v podstate obnoví to, čo predáva dnes a okrem toho predstaví ešte jeden High-End smartfón, ktorý bude žiaľ drahší, no za to modernejší. Práve týmto smartfónom bude iPhone 8, čo je vlastne jubilejné zariadenie k 10. výročiu od predstavenia prvého iPhonu. Jeho dizajn bude nový, no ten sa pozmení aj pri modeli 7S.

- Reklama -

Na zadnej strane sa dočkáme ako sme už hovorili pár dní dozadu konkrétne skleneného zadku, ktorý bude omnoho viac sexy ako na dnešných zariadeniach. Sám vlastním Jet Black, teda smartfón, ktorý svojim spôsobom imituje sklo priamo pomocou farby. Takéto prevedenie mi príde akési luxusnejšie a modernejšie a presne takýto iPhone má byť. Má ti priniesť pocit miernej prestíže, no zase sa musí držať prísnych dizajnových štandardov, čiže tu nie je miesto na úlety.

Toto je možný vzhled nových iPhonů 7s, 7s Plus a 8 se skleněnou konstrukcí

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.