Hoci o nich hovoríme už pomerne dlho, stále sme tu nemali príliš veľa dokonalých fotografií či nebodaj videí, ktoré by nám ako tak ukázali detaily nových iPhonov, respektíve ich Čínskych makiet. Všetko sa ale zmenilo behom niekoľkých minút, kým nevydal na internet svoje vozidlo aj Danny Winget. Ten zachytáva iPhone 8, iPhone 7S a iPhone 7S Plus v troch farebných kombináciách. Pozri sa dnes na to, čo by malo Apple za mesiac predstaviť!

Makety iPhonu

Následujúce zariadenia, ktoré uvidíš na videu nie sú úplne tak zaraidenia, dokonca vôbec nie elektronické ale len falošné Čínske makety, na ktorých neznámy výrobca už dnes dokáže zarobiť poriadne mastnú čiastku peňazí. Vo svete únikov to samozrejme nie je žiadna novinka, mali sme to možnosť vidieť už aj minulý rok pri predstavovaní iPhonu 6S. Ming-Chi Kuo povedal, že iPhony prídu v troch farebných prevedeniach s tým, že by sa mala líšiť samotná farba kovového rámčeka naokolo.

- Reklama -

Na následujúcom videu máme ale mierne sporné makety, respektíve jednu, ktorá nemá farbu, ktorú by sme očakávali. Nie, že by nebola pekná, určite by si fanúšikov našla, no príliš nám na Apple nesedí aj keď jeden nikdy nevie. Ide o farbu, ktorá môže pripomínať zlatú, no v skutočnosti sa o nej hovorí ako o bronzovej. Sme teda zvedaví, či ju Apple dosiahne do sériovej podoby alebo sa jej radšej vyhne.

Len tak mimochodom, celé video, o ktorom hovoríme je veľmi kvalitne natočené a vychutnať si ho môžeš aj v rozlíšení 4K. Vďaka tomu môžeš poznať teoreticky každý jeden nový detail iPhonu 8, ktorý tu očakávaš 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.