Apple predstaví tento rok svoj nový iPhone 8 už tento rok a celý svet už dnes netrpezlivo čaká na jeho septembrové odhalenie. Háčik je ale v tom, že už unikli nejaké tie informácie ohľadom tejto novinky, no čo je horšie, unikli aj obrázky a schémy, vďaka čomu už teraz máme akú takú predstavu o tom, čo nás vlastne bude čakať. Pozri si video, ktoré zhŕňa uniknutý dizajn a tiež spôsob bezdrôtového nabíjania!

iPhone 8

Na internete je veľmi veľa videí, ktoré sa zaoberajú práve týmto zariadením, avšak len niekoľko z nich je tak prepracovaných, že ich môžme zdielať aj my. V tomto konkrétnom videu sa nachádzajú aj perfektné rendery tohto zariadenia. Náš subjektívny názor je, že pokiaľ by mal iPhone vyzerať tak ako na videu, prípadne by sa mal s videom zhodovať v niektorých dizajnových bodoch, určite by nevyzeral zle. Okrem tohto všetkého sa vo videu rieši aj bezdrôtové nabíjanie.

- Reklama -

Samozrejme, nevieme akým spôsobom ho chce Apple nakoniec riešiť, aj keď vieme skoro naisto, že iPhone 8 túto technológiu prinesie. V kuloároch sa ale už dlhšiu dobu šepká, že bezdrôtové nabíjanie bude zabezpečené pomocou Smart konektoru, ktorý má byť rovnaký, ako v iPade Pro.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.