Tak ako sa hovorilo už dávnejšie, iPhone 8 by mal byť predstavený v troch či troch farebných prevedeniach. Tie dve sú asi úplne jasné. Pôjde o klasickú čiernu variantu, no a potom striebornú alebo pre niekoho možno bielu. Tretia verzia ale bola mierne neznáma. Bude to verzia Gold? Nie! Bude to Blush Gold!

Blush Gold

Najnovšie video s maketami iPhonu 8 ukazuje 3 verzie zariadenia pričom posledná by mala ukazovať zatiaľ tajomnú farbu, ktorú by Apple malo nazvať ako Blush Gold. Tento variant by mal z ponuky vyradiť súčasnú verziu Gold a Rose Gold a ponúknuť orzumný „kompromis“ medzi nimi. V preklade by sme ju mohli označiť ako červenkasto zlatú, no realita je taká, že je farba skôr medená. Tak či onak vyzerá veľmi zaujímavo a zapáčiť by sa mala najmä nežnejšiemu publiku.

- Reklama -

Podľa Čísnkej sociálnej siete Weibo, ktorá je preslávená únikmi ohľadom Apple produktov by mala byť ale táto verzia dostupná len ako 64GB a 128GB. Verzia 256GB by mala byť dostupná len pre čierny a strieborný iPhone, ktoré samozrejme ponúknu aj zvyšné dve pamäťové varianty. Apple minulý rok urobilo prakticky niečo veľmi podobné, iba že naopak. Farba Jet Black bola dostupná len ako 128GB a 256GB pričo vynechala základ 32GB. Uvidíme, aká bude realita!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.