To, že iPhone 8 Plus bude patriť medzi špičku toho, čo sa dá v súčasnosti medzi fotoaparátmi kúpiť vedel okamžite asi každý. Menej ľudí však vedelo už to, že bude úplne najlepší a hneď za ním bude v tesnom závese iPhone 8. Síce je to všetko veľmi pekné, avšak toto prvenstvo Applu vydržalo iba 12 dní. Dnes už v tejto kategórii vedie niekto celkom iný!

Google Pixel 2

Nie, tentokrát to nebol konkurent z vlastných radov ale zariadenie, od ktorého sa niečo podobné dalo očakávať. Ide o Google Pixel 2, ktorý môže za to, že Apple už nedrží prvenstvo v podobe najlepšie fotiaceho zariadenia na tejto planéte. DxoMakr už stihlo vyskúšať aj Google Pixel 2, ktorý bol predstavený ešte len včera. Telefón si viedol obdivuhodne dobre. Získal o 4 body viac ako iPhone 8 Plus, v konečnom súčte to bolo až 98/100. Telefón navyše nemá dve ale len jednu šošovku objektívu, za čo musíme zložiť Googlu poklonu.

- Reklama -

Na fotkách nižšie je potom krásne vidieť, v ktorých oblastiach má Pixel 2 pred iPhonom na vrch. Samozrejme, nejdeme sa teraz hádať a tvrdiť, že to tak nie je. Googlu patrí prvenstvo a to oprávnene. Aspoň v Apple vedia, čo by ešte mohli trošíčku zlepšiť. Na druhú stranu vôbec netreba smútiť. iPhone 8 Plus fotí fantasticky a pokiaľ si ho zakúpiš, určite nebudeš banovať. Top smartfóny sa skrátka predbiehajú v maličkostiach ale ako celok sú všetky fotky fantastické. Platí to pre všetky zariadenia, nie len pre iPhone. Očakávame ale aj test iPhonu X. Zaujíma nás hlavne to, či bude v tomto smere ešte lepší ako iPhone 8 Plus alebo sú fotoaparátmi na rovnakej úrovni, pretože používajú približne rovnakú technológiu.

Pixel - svetapple.sk

Pixel - svetapple.sk

Pixel - svetapple.sk

Pixel - svetapple.sk

Pixel - svetapple.sk

Pixel - svetapple.sk

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here