Aj keď je predstavenie iPhonu 8 od nás veľmi vzdialené a v súčasnosti je viacmenej veľkou odvahou tvrdiť to, čo tento smartfón ponúkne, máme nejaké informácie. Okrem neuveriteľného výkonu, či napríklad lepších fotoaparátov s vylepšenými funkciami, by sme sa mohli dočkať aj zaobleného displeja, rovnako ako na Galaxy S6 Edge!

Zaoblené displeje

Apple je spoločnosť, ktorá jednoducho miluje technologické hračky, no má jednu nevýhodu. Nemôže ich sama vyrábať, pretože ich poväčšine nevyvíja. Platí preto, že veľa noviniek vyrábajú výrobcovia ako napríklad Samsung, LG či Sharp. Práve prví dvaja menovaní by mohli dodávať zaoblené displeje pre dnes ešte stále futuristický model iPhone 8, ktorý by mal svetlo sveta uzrieť niekedy v roku 2018.

- Reklama -

Telefón samozrejme prinesie množstvo iných vylepšen,í ale medzi hlavné novinky by mal patriť práve zaoblený displej, na ktorý by si používatelia postupne zvykali. Aj keď v dnešnej dobe ešte nemusí byť táto technológia vyvinutá úplne na 100% (aj keď na Samsungu funguje skvelo), za tri roky by sa mohla posunúť neuveriteľne vpred. Aj to je jeden z dôvodov, prečo ju uvidíme až v iPhone 8. Druhým dôvodom je fakt, že so zavedením zaoblených displejov prichádzajú aj problémy. Napríklad taký 3D Touch, ktorý bude treba do nich nejakým spôsobom zakomponovať. Uvidíme, možno Apple nakoniec ostane pri plochých displejoch.

Ako by to mohlo vyzerať v praxi - svetapple.sk
Ako by to mohlo vyzerať v praxi – svetapple.sk

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here