Spoločnosť Apple predstavuje nové iPhony každoročne už od roku 2007, čo znamená, že v súčasnosti poznáme už 8 generáciu s označením 6. Aj keď je nad svetlo jasné, že spoločnosť Apple predstaví ďalší model s označením 6S, názov jeho nástupcu už taký jasný nie je. Áno je možné, že to bude klasicky len iPhone 7, no je možné, že ho spoločnosť rovnako ako v prípade iPadu premenuje napríklad na Air. Presne takýto názov dostal aj nový koncept iPhonu od setsolution!

iPhone Air

Autori tohto nového konceptu sa inšpirovali pravdepodobne novým ipadom Air 2. vzhľadom na to, že ho vybavili šasi tenkým len 6,1 mm. Celé zariadenie sa potom nesie v dizajnovom štýle „iPhone 6“, čo znamená, že zdieľa rovnaké linky a proporcie ako súčasná generácia iPhonu. Dostal však aj FullHD displej a teda displej s rozlíšením 1920x1080p, ktorý v súčasnosti Apple montuje len do väčšieho iPhonu 6 Plus a ako všetci dobre vieme, rozlíšenie na menšom iPhone 6 je naozaj značne menšie, čo niektorým používateľom naozaj vadí! Čo povieš na tento koncept ty, páči sa ti?

Prečítajte si tiež  IP68 vodeodolnosť – čo znamená tento stupeň krytia v praxi?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.