Apple je jednoznačne jednou zo spoločností, ktorá posúva priemyselný dizajn na úplne iné úrovne. Totiž, každý nový iPhone je niečim výnimočný a vyzerá naozaj prekrásne, o čom svedčí aj obrovský záujem zákazníkov. Ruský dizajnér Grisha Serov sa na celý smartfón pozrel z trocha iného uhla a predstavil nám niečo, čo je naozaj prekrásne a sčasti pripomína prvú generáciu Jablkového zariadenia. Pozrite si iPhone Edition!

iPhone Edition

Práve takto by sa mohla nazývať nová generácia smartfónu. Grisha z neho spravil naozajstné umelecké dielo, keďže v ňom využil prvky zo všetkých predošlých generácií a zároveň prvky z Apple Watch, ktoré môžme vidieť napríklad v rohoch displeja. Medzi ďalšie zaujímavosti tohto konceptu patrí iOS, ktoré je v dizajnovom štýle šiestej a starších verzií. Pokiaľ neviete nájsť tlačidlo home button, v ktorom sa skrýva Touch-ID, tak sa pozrite na bočnú stranu zariadenia (toto riešenie musíme pochváliť minimálne s pohľadu senzoru odtlačku prsta). Medzi zaujímavosť potom ešte patrí špeciálne tlačidlo na pridávanie/znižovanie hlasitosti, ktoré v sebe ukrýva aj Zapnutie/Vypnutie zvukov a to, že telefón je celkovo hrubší, ako iPhone 6. Toto zariadenie má podľa dizajnéra spĺňať vodeodolnú normu IPX6. Čo na to hovoríte? Nám sa tento koncept neskutočne páči! 🙂

12345879

Prečítajte si tiež  Skladacia Motorola Razr 40 Ultra pohorela v teste odolnosti. Nie však kvôli ohybnému displeju
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.