Počas dnešnej noci dostala Jablková spoločnosť fatálny úder pod pás. Nejaký Číňan totiž zverejnil sériu videí a fotografií, na ktorých bol zachytený iPhone 6. Teda je možné, že to nebol iPhone 6. Na zariadení sa v našej redakcií podarilo nájsť niekoľko drobných chýb, ktorých by sa Apple nikdy nedopustilo!

Prototyp

Hneď po tom, čo sa na internete objavili fotografie a videá nového iPhonu, začala u nás v redakcií jedna obrovská pátracia akcia. Nazvali by sme to aj ináč, no pravdepodobne by to nešlo. Všetky fotografie a videá sme začali študovať ako o život aby sme mohli prehlásiť či ide o pravý iPhone 6 alebo len o jeho vernú kópiu. Nakoniec sme sa dostali niekde medzi tieto dve možnosti a zhodli sme sa, že na videu môže pravdepodobne vidieť prototyp iPhonu 6 v pokročilom štádiu!

Fotografia

Prvá chyba, ktorú sme si mali možnosť všimnúť sa objavila už na prvých fotografiách, kde vystupuje iPhone 6 zboku. Chyba sa týka práve kontroverzných hrubých plastových pásikov, ktoré sa nachádzajú ako súčasť šasi iPhonu 6. Práve ten akosi nepravidelne prechádza do boku, a vyzerá trošku „odfláknuto“. Viem, ide len o malinký detail, no pokiaľ dobre viem, Apple je spoločnosť, ktorá svoje zariadenia dokáže vypracovať naozaj detailne!

chyba1

Filter

Na jednom zo zdielaných videí sa objavil aj obchod AppStore. Na videu sa však objavoval filter, ktorý ako keby nám chcel zakryť niektoré skutočnosti. Načo ináč by tam bol?

Videá

Aj napriek tomu, že sa to možno na prvý pohľad nezdá, bystrému oku neunikne, že na videách môžme vidieť iPhone, ktorý niekedy nezareaguje práve tak ako má. Najlepšie to hádam vidno na videu, kde nám jeho autor predvádza aplikáciu Health.

Zhrnutie

Na záver tohto članku by som chcel len povedať, že finálna verzia iPhonu 6 sa už veľmi od tohto prototypu líšiť nebude. Je dokonca možne, že takto bude vyzerať, len na nej nebudú chybné detaily! Všetko však uvidíme až za dva dni kedy nám ju Tim Cook oficiálne predstaví!

Prečítajte si tiež  Apple kráľovsky zarobí na svojich zákazníkoch. Periskop v iPhone 15 Pro Max bude neuveriteľne lacný
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.