iPhone SE je v súčasnosti téma číslo 1, pretože ide možno o najvýkonnejší smartfón na svete a ponúka skvelú cenovku. Predobjednávky by sa mali začať už 24. marca a predaj 31. marca vo vybraných krajinách. U nás o čosi neskôr, rátame so začiatkom apríla. Znamená to teda, že si na novinku ešte pár týždňov budeme musieť počkať, ale ak si naozaj zvedavý na to, ako vyzerá jej používanie v praxi, máme pre teba video od portálu The Verge!

iPhone SE – hands on video!

Na najnovšom videu The Verge môžeme vidieť to, ako vyzerá iPhone SE v realite a ako sa drží v jednej ruke. Teda inými slovami môžeme vidieť takmer totožné zariadenie s iPhonom 5S, ktoré sa drží v ruke úplne rovnako a ak si ho chceš vyskúšať, vojdi do najbližšej elektroniky a pokojne sa pohraj s takmer 3 roky starým zariadením, z ktorého SE vychádza.

- Reklama -

Každopádne, rozdiel objavíš až potom, ako telefón zapneš. Dvojgeneráčný rozdiel v procesore, a teda aj vo výkone, a fantastický fotoaparát ti prezradia, prečo je o iPhone SE taký veľký mediálny záujem aj keď je to prakticky niečo, na čo sa pozeráme už niekoľko rokov (aby som to upresnil, prvý krát s takmer totožným dizajnom prišiel ešte iPhone 5 v roku 2012).

Len tak mimochodom, chalani z redakcie The Verge nechceli na nič čakať a zobrali so sebou aj staručkého predchodcu SE, iPhone 5, ktorý s ním narýchlo porovnali. Video je kratučké a jednouché, stihneš sa v ňom dozvedieť prakticky všetko, čo by si o novinke mal vedieť. Preto ťa už nebudeme rušiť. Príjemné sledovanie prajeme!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.