Pokiaľ čítate našu stránku dlhšiu dobu, určite si pamätáte, ako sme vám priniesli „návod“ na odstránenie „bradavice zo zadnej strany iPhonu 6/6 Plus. Dnes prichádza nové riešenie od rovnakých autorov, ktoré vám pomôže v prípade, že sa vám vo vrecku podarilo ohnúť iPhone 6, no v obchode vám reklamáciu neuznali!

Ohnutý iPhone!

Ohnuté iPhony boli v poslednej dobe ozajstným hitom internetu, milióny ľudí a používateľov Androidu, ktorí doslova iPhony nenávidia, sa zabávali na ohnutých telách Jablkových prístrojov. Dnes však prichádza riešenie od chlapcov z YouTube kanálu Peripatetic Panda, ktorí nám prednedávnom ukázali to, ako jednoducho odstránime vyčnievajúcu šošovku fotoaparátu „bradavicu“ zo zadnej strany hliníkového šasi. Človeka totiž zvykne naštvať to, keď si chce zaviazať šnúrky a jeho iPhone sa mu rázom ohne vo vrecku. Riešenie prichádza za pomoci vŕtačky, dvoch skrutiek kovovej podložky a samozrejme veľkej zručnosti. Tadááá, takto opravíte ohnutý iPhone! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.