Vždy kreatívny likvidátor TechRax dnes pridal ďalšie video, v ktorom pomerne zaujímavým spôsobom zničí displej na iPhone 6. Najprv ho jemne požehlí a neskôr iPhone totálne rozbije kladivom. A prečo? No predsa pre virálnu zábavu. Na podobnom videu síce minie na iPhone nejakých 600$, no zarobí niekoľkonásobne viac!

iPhone vs. žehlička

Ak si správna gazdinka alebo gazda, ktorý si sám žehlí oblečenie, pravdepodobne sa ti niekedy stane, že ti pod žehličkou niečo zhorí. Poväčšine to samozrejme býva oblečenie ale ak máš šťastie, môžeš si položiť na dosku aj svoj iPhone a neuvedomiť si, že na nej je, keď naň položíš žehličku. Samozrejme, pokiaľ si to okamžite uvedomíš, telefónu by sa nemalo nič stať. Ak na ňom ale žehličku podržíš o čosi dlhšie, známky opotrebovania sa ukážu.

Na displeji uvidíš mierne zažltnutie a v rizikovom prípade ti až môže vypovedať službu. Pokiaľ ho budeš chcieť opraviť, zaplatíš približne 180€, čo nie je najmenej. Ak si povieš, že iPhone už nikdy viac, môžeš ho rovno zničiť kladivom tak ako TechRax na konci videa. Pozri si ako iPhone dopadne v jeho “teste”.

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here