Pokiaľ si môžeš zakúpiť iPhone X, na našinca je to vzhľadom na cenu a slovenskú minimálnu mzdu pomerne veľký luxus. Niekomu to ale samozrejme nestačí a pokiaľ jazdí v luxusných vozidlách obľúbenej Britskej automobilky asi ho viac bude zaujímať počin od spoločnosti Golden Ace. Tá zverejnila fotografiu iPhonu X Bentley Edition. Vyrobených je/bude len 100 kusov a je to poriadná dávka exkluzivity.

iPhone X Bentley Edition

iPhone X je už sám o sebe dosť luxusný produkt. 1149-1299 eur za mobilný telefón veru nie je najmenej a dovoliť si to ani zďaleka nemôže každý. Niekto si ale môže povedať, že ide o mainstream produkt, ktorý má okrem neho ešte ďalších 30 miliónov používateľov po celom svete. V takom prípade majetnejší ľudia siahajú po rôznych úpravcoch a rovno aj úpravách, ktoré okrem iného obsahujú napríklad exkluzívne zlato, platinu či diamanty.

- Reklama -

Novinka iPhone X Bentley Edition sa objavila na Instagram profile spoločnosti Golden Ace. Tá sa už niekoľko rokov zameriava na podobné úpravy. Zaujímavé je ale na tom celom to, že okolo tohto modelu panuje rúško tajomstva. Prakticky jediné čo vieme je to, že rámček, ktorý bol na iPhone X pôvodne vyrobený z chirurgickej ocele bol nahradený omnoho exkluzívnejším materiálom, 18-karátovým zlatom. To sa dostalo aj na rámček šošovky fotoaparátu. Ďalšia zaujímavosť, že gravírovanie logo a vzor na zadnej strane bol vyrobený ručne. Dokopy je/bude vyrobených len 100 kúskov a tie pravdepodobne už poznajú svojho majiteľa.

Ak sa zaujímaš o cenu, asi ťa mierne sklameme. v Golden Ace sú tajnostkári a neprezradili nám ani to. Je ale jasné, že niekto, kto vlastní vozidlo Bentley nebude mať problém niekoľko tisíc zaplatiť aj za luxusné prevedenie svojho iPhonu X. S týmto určite nebudeš mainstream!

iPhone X Bentley Edition - svetapple.sk
iPhone X Bentley Edition – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.