Hoci sa niekomu môže zdať na špekulácie ešte priskoro, v Apple už plne pracujú na budúcej generácií iPhonu X. Tá by mala okrem vylepšenej verzie priniesť ešte jedno veľké prekvapenie v podobe Pluskovej verzie, ktorá ponúkne väčšie telo ale aj väčší displej nachádzajúci sa na celej prednej strane zariadenia. Takto to bude vyzerať!

iPhone X Plus

Vo všeobecnosti o tomto zariadení zatiaľ veľa nevieme, no vieme minimálne to, že tento rok by ho Apple nemohlo predstaviť, kvôli nedostatku displejov. Na budúci rok by mal ale okrem divízie Samsung Display prevziať výrobu aj niekto iný. Tým niekym iným by mali byť celkom nové Čínske firmy, do ktorých vraj Apple už dnes investuje. panel pre iPhone X Plus by mal ponúknuť uhlopriečku 6,4″ a tiež by sa malo týkať o technológiu OLED, s ktorou prišiel aj tohtoročný model.

- Reklama -

Vďaka výrobe displejov na viacerých miestach by Apple mohlo získať ešte jednu dôležitú vec. Mohlo by získať dostatočný počet včas vyrobených zariadení, vďaka čomu by zasýtilo trh okamžite po začiatku predaja a iPhone X ani iPhone X Plus by neboli nedostatkovým tovarom. Presnejšie špecifikácie okrem uhlopriečky ešte známe nie sú. Ako ale môžeš vidieť na renderoch od fanúšika, telefón bude podstatne väčší. Pravdepodobne bude aj o čosi lepší v oblasti zadnej kamery. Predpokladáme tiež, že ponúkne aj omnoho väčšiu kapacitu batérie s čím sa aj násobne predĺži výdrž.

iPhone X Plus - svetapple.sk

iPhone X Plus - svetapple.sk

iPhone X Plus - svetapple.sk

iPhone X Plus - svetapple.sk

iPhone X Plus - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.