Počas tohto roka by sme sa mali dočkať toho najúžasnejšieho iPhonu všetkých čias a samozrejme, že sa na tento moment veľmi tešíme. Novinka by mala priniesť všetko to, o čom už roky vášnivo diskutujeme a čo si už roky želáme. OLED displej, bezdrôtové nabíjanie či lepšie technológie sú samozrejme iba začiatok. Dnes sme sa rozhodli, že ti prinesieme jednu interaktívnu aktivitu. Akú?

iPhone 8 3D

3D konceptov nových iPhonov tu máme pred predstavením mraky a ani sa tomu nečudujeme. Dnes je už veľa ľudí dostatočne technicky zdatných na to, aby zvládli urobiť kvalitnú vizualizáciu svojej vízie, a tak prichádza jeden koncept za druhým.

- Reklama -

Koncept iPhonu 8 s kovovým rámčekom, skleneným telom, zaobleným OLED displejom, či vertikálne umiestnenej šošovke duálneho fotoaparátu tu už síce raz bol, ale určite nie v takejto podobe. Vtedy si si ho mohol totižto pozrieť na fotkách či maximálne videu. Dnes si ho môžeš pozrieť presne tak, ako si len želáš. Priniesli sme ti totižto interaktívnu možnosť obzrieť si 3D model z každého uhlu. Dokonca podporuje aj VR okuliare!

Na spustenie nemusíš mať silou mocou počítač, ale odporúčame ho. Ide to ale aj na iPhone. My sme to skúšali na modeli 7 Plus a teda nemali sme akýkoľvek problém, takže pokiaľ máš chuť niečo podobné odskúšať, určite neváhaj.

iPhone 8 Concept
by imrant95
on Sketchfab

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.