Apple podľa najnovších informácií práve zahájilo výrobu iPhonu 7, ktorý by mal byť predstavený ešte v septembri tohto roka. Prečo výroba začína 4 mesiace pred predstavením je v podstate logické. Dôvod je taký, aby ľudia na nový telefón dlho nečakali a dostali sa k nemu v čo najkratšej dobe, veď kto nebol netrpezlivý, keď čakal na nový iPhone, že? Najnovšie je ale správa taká, že Apple pripravuje 3 iPhony.

Apple zahájilo výrobu iPhonu 7!

Apple je v súčasnej dobe v podstate na vrchole, predaje síce nie sú také dobré, ako minulý rok, no oproti konkurencií je to stále až nadpriemerne dobré. Apple už samozrejme dlhodobo pracuje na iPhone 7, no najnovšie by mal začať dokonca s jeho výrobou. už dávnejšie sa totižto objavili snímky jeho šasi, no a tie pochádzajú pravdepodobne zo skúšobnej výroby. Táto informácia ale určite nie je taká zaujímavá ako tá, že by sme sa mohli dočkať hneď troch nových iPhonov 7!

- Reklama -

Prvý by mal byť klasický 4,7″, ten bude pravdepodobne najpredávanejší. Druhým v poradí by mohol byť iPhone 7 Plus s 5,5″ displejom a duálnym fotoaparátom na zadnej strane. Posledným tretím by mohol byť iPhone 7 Plus Premium (Pro), ktorý by pronúkol ešte niečo viac. Hoci Ming-Chi Kuo tvrdí, že takýto iPhone príde z továrne Pegatron, odkiaľ unikla snímka, kde o ňom zmienka je.

iPhone Pro - svetapple.sk

Znamená to teda, že Apple možno svoje portfólio iPhonov ešte výraznejšie zkomplikuje. Očakávali sme dva modely, no teraz je vo vzduchu celkom možná varainta, že prídu až tri, z toho jeden bude považovaný za vrchol ponuky. To ale nebude úplne dobrý krok. Máme tu totižto lacný iPhone, ktorý má označenie SE, iPhony 6S/6S Plus sú považované za vrchol ponuky, pretože je ich cena neuveriteľne vysoká a Apple ešte chystá ďalší iPhone, ktorý bude ešte drahší?

Označenie Premium navyše dosť znehodnocuje menšie iPhony, ktoré by mali byť “premium” aj bez takéhoto označenia. Presne preto celkom nerozumieme tejto logike Apple, avšak možno táto správa nebude nakoniec pravdivá. Nie, že by sme fantastický iPhone nechceli ale omnoho radšej by sme boli, keby všetky funkcie z tohto “mystického” zariadenia niesol už iPhone 7 a žiadna verzia Pro alebo Premium by sa nekonala!

iphone-7-plus-pro-production

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here