Reklama | Pokazil sa ti iPhone? Rozbitý displej či iná závada? Predstavujeme ti servis, ktorý to vyrieši – iphony.sk

Oprava, nech si kdekoľvek

Kvalitný servis sa hľadá ťažko. Aj my sme ho hľadali, potrebovali sme rýchlo opraviť úplne rozdrvené sklíčko iPhonu 6. Nikde v našom okolí sa bohužiaľ nejaký slušný servis nenašiel a tak som začal kontaktovať servisy z internetu, z iných miest. Vtedy som narazil na iphony.sk

- Reklama -

Hneď ma zaujal ich web, ktorý je narozdiel od väčšiny servisov spracovaný veľmi pekne a prehľadne. Široký sortiment náhradných dielov je to, čo určite ocení každý, kto má nejaký problém. Do servisu som napísal a promptne sme sa dohodli – iPhone mám poslať poštou a oni mi ho opravený vrátia. Človek si povie, poslať iPhone poštou, čo si blázon? No ver či nie, ja som inú možnosť nemal a tak som to skúsil – odoslal som iPhone v originálnej krabičke do servisu poštou, ďaleko odomňa.

rozbity_iphone

Zbytočné obavy

Priznám sa, pocity som mal zmiešané. Tešil som sa, že moj iPhone bude zase tip-top, no niekde v podvedomí som neustále cítil nervozitu z toho, že som ho pustil z ruky. Ako sa však ukázalo, moje obavy boli absolútne neopodstatnené, nakoľko servis vybavil všetko veľmi promptne a o pár dní mi už pri dverách zvonila poštárka a niesla mi môj telefón – opravený a pripravený na ďalšie použitie.

Pokiaľ si z Bratislavy, máš o problém menej. Servis tam má totiž pobočku, v ktorej ti tvoj iPhone opravia na počkanie. Od iPhone 4 po iPhone 6S, každé z týchto zariadení tu nájde potrebnú starostlivosť v prípade, že sa prihodí podobné nešťastie ako mne.

Vytvorené v spolupráci s iphony.sk

- Reklama -
Mladý chalan, ktorý rád podniká (odvážne kroky) hlavne vo svete internetovo-biznisovom. Momentálne spolumajiteľ, obchodník, marketér, editor a sporadický autor na svetapple.sk.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here