Apple je spoločnosť, ktorá až veľmi dbá na svoju dokonalosť a svoje produkty jednoducho nedovolí príliš upravovať ostatnými výrobcami. Dnes vám však ukážeme niečo, po čom vám bude s vysokou pravdepodobnosťou ľúto, že Apple je také, aké je. Na jednej strane je síce dobre, že zariadenia vyzerajú špičkovo, no povedzme si na rovinu, kto by nechcel toto?

iPod Cover

V jednoduchosti je krása. Týmto mottom sa riadil aj samotný zakladateľ Apple Steve Jobs, ktorý z neho vybudoval naozaj obrovskú spoločnosť. Tak ako poznáme pri všetkých produktoch maximálne minimalistický dizajn, tak ho nájdeme aj na ochranným púzdrach, vyrobených spoločnosťou. Dnes vám ukážeme však jedno, ktoré možno pripomenie to, ktoré poznáme zo Samsungu, každopádne, radi by ste ho mali aj na vašom iPhone. Pomocou neho by ste si mohli vytvoriť z displeja iPod a to dokonca aj s originálnym kruhovým ovládačom! Okrem skvelého dizajnu by tento ochranný prvok mohol priniesť aj niekoľko skvelých riešení, ako napríklad výber hudby rovnako, ako v prípade iPodu Classic.všetko by bolo ovládané pomocou okrúhleho dotykového ovládača, ktorý by fungoval za pomoci dotykového displeja. Tento koncept má však jednu nevýhodu. Aby sme ho mohli vôbec niekedy vidieť, muselo by ho predstaviť Apple, alebo minimálne sprístupniť výrobcom krytov podobné prostredie, čo sa z najvyššou pravdepodobnosťou nikdy nestane. Je to škoda, keďže niečo podobné by chcel asi každý z nás! Páči sa vám to? 🙂 

Celý koncept si pozrite tu!

Prečítajte si tiež  Edward Snowden - nepoužívam iPhone!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.