Len včera sme vám priniesli geometrické pozadie na váš iPhone vo vysokej kvalite, s ktorým si môžete skrášliť pracovnú plochu. To sme však ešte netušili, že Apple nám už o pár hodín oznámi oficiálny dátum konania konferencie WWDC 2021, na ktorej sa ukážu viaceré softvérové novinky.

Celá pozvánka je prepletená milými grafikami 3D tváričiek Memoji, ktoré hľadia do otvoreného MacBooku. Ako iste viete, tento výjav nie je náhodný a Apple v podstate vtipne poukazuje na svoje vlastné video, v ktorom Craig Federighih (viceprezident spoločnosti Apple pre softvérové ​​inžinierstvo) predstavoval nové počítače Mac s procesorom Apple Sillicon M1.

- Reklama -

Redakcia magazínu 9to5mac na nič nečakala a do éteru vypustila sériu nádherných pozadí, dostupných pre všetky iPhony a takisto hodinky Apple Watch.

Obrázky sú inšpirované priamo WWDC 2021 a pokiaľ si ich nastavíte na pracovnú plochu, garantujeme vám, že budú vyzerať úplne super.

Väčšinu plochy tvorí čierna farba, čo na OLED displejoch ušetrí nejaké to percento batérie a tak isto vás nebudú pri používaní rušiť nežiadúce elementy. Samotné obrázky si môžete pozrieť aj na oficiálnej stránke Apple.

Ako stiahnuť pozadie?

  1. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku, ktorý sa vám páči a otvorte ho v novom tabe.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne zvoľte “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky.
  4. Hotovo.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.