Úvod iPhone/iPad iPozadia Stiahnite si čisté a elegantné novoročné pozadie na iPhone, iPad alebo Mac

Stiahnite si čisté a elegantné novoročné pozadie na iPhone, iPad alebo Mac

Rok 2020 si väčšina z nás nebude pamätať ako ten "najlepší". Aby ste však vstúpili do roku 2021 s čistou mysľou a pozitívnou energiou, prispôsobte tomu svoje pozadie na iPhone, iPade a Macu. Teraz máte jedinečnú príležitosť.

Stiahnite si čisté a elegantné pozadie na iPhone, iPad alebo Mac, ktorým oslávite nový rok
- Reklama -

Čistota a elegancia

Ako iste viete, Apple zariadenia sú špecifické svojim jednoduchým, no zato prémiovým dizajnom a spracovaním. Niekedy sa k nemu hodí čisté a elegantné pozadie, ktoré vám zjednoduší prehľad medzi apkami či notifikáciami. O to posledné sa postaral známy umelec, AR7.

Na rozdiel od minulej série so zimnou tematikou, ktorá ponúkala dennú/nočnú verziu, je v tomto prípade všetko ladené do tmavej farby. Obrázok je v podstate “gradáciou” odtieňov sivej a modrej, vďaka čomu neprináša nijaké rušivé elementy.

AR7 si dal samozrejme záležať aj na kompatibilite. Pozadie môžete aplikovať na všetky doterajšie iPhony, iPady či Macy. V prípade, že používate akékoľvek iné zariadenie, takisto sa dajú prispôsobiť.

- Reklama -

Všetky súbory zobrazíte kliknutím na tento odkaz, ktorý vás presmeruje do zdieľaného priečinku v Google Disku. Netradičné umiestnenie súvisí s čo možno najvyššou kvalitou obrázkov, ktoré nie sú nijakým spôsobom komprimované.

Ako stiahnuť pozadie?

  1. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku, ktorý sa vám páči a otvorte ho v novom tabe.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne zvoľte “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky.
  4. Hotovo.
- Reklama -
ZDROJTwitter
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here