Čistota a elegancia

Ako iste viete, Apple zariadenia sú špecifické svojim jednoduchým, no zato prémiovým dizajnom a spracovaním. Niekedy sa k nemu hodí čisté a elegantné pozadie, ktoré vám zjednoduší prehľad medzi apkami či notifikáciami. O to posledné sa postaral známy umelec, AR7.

 

Na rozdiel od minulej série so zimnou tematikou, ktorá ponúkala dennú/nočnú verziu, je v tomto prípade všetko ladené do tmavej farby. Obrázok je v podstate „gradáciou“ odtieňov sivej a modrej, vďaka čomu neprináša nijaké rušivé elementy.

AR7 si dal samozrejme záležať aj na kompatibilite. Pozadie môžete aplikovať na všetky doterajšie iPhony, iPady či Macy. V prípade, že používate akékoľvek iné zariadenie, takisto sa dajú prispôsobiť.

Všetky súbory zobrazíte kliknutím na tento odkaz, ktorý vás presmeruje do zdieľaného priečinku v Google Disku. Netradičné umiestnenie súvisí s čo možno najvyššou kvalitou obrázkov, ktoré nie sú nijakým spôsobom komprimované.

Ako stiahnuť pozadie?

  1. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku, ktorý sa vám páči a otvorte ho v novom tabe.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne zvoľte “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky.
  4. Hotovo.
Prečítajte si tiež  Optimalizované nabíjanie batérie v iOS 13 je jedna z najlepších funkcií, ktorú by ste nemali vypínať.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJTwitter
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.