Pozadie inšpirované macOS Big Sur

iPhone, iPad a Mac ponúkajú nádherné displeje s presným zobrazením farieb a vysokým rozlíšením. Aj preto vám odporúčame používať také pozadie, ktoré dokáže využiť tento potenciál naplno. Dnes sme si pre vás pripravili exkluzívnu tapetu inšpirovanú operačným systémom macOS Big Sur od známeho umelca AR7.

Hoci je obrázok len jeden (rovnako ako v prípade tapety s vesmírnou tématikou), dovolíme si tvrdiť, že vyzerá absolútne vynikajúco. Vďaka tmavým odtieňom v pozadí vás nebude príliš rušiť a zvyšné farby sú dokonalo vyvážané. Pokiaľ by sa vám zdali príliš svetlé, všetko si môžete prispôsobiť napríklad cez šikovný widget počasia.

AR7 si dal samozrejme záležať aj na kompatibilite. Pozadie môžete aplikovať na všetky doterajšie iPhony, pričom nechýba ani najväčšia verzia so 6,7″ displejom.

Celý súbor zobrazíte kliknutím na tento odkaz, ktorý vás presmeruje do zdieľaného priečinku v Google Disku. Netradičné umiestnenie súvisí s čo možno najvyššou kvalitou obrázkov, ktoré nie sú nijakým spôsobom komprimované

Ako stiahnuť pozadie?

  1. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku, ktorý sa vám páči a otvorte ho v novom tabe.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne zvoľte “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky.
  4. Hotovo.
Prečítajte si tiež  iPhone 14 dostane najväčšie vylepšenie prednej kamery za posledné roky
Môže ťa zaujímať
- Reklama -