Spoločnosť Apple včera zverejnila niekoľko noviniek, ktoré sa týkali jej kolekcie Unity. Práve pomocou nej sa snaží upozorniť na oslavu Mesiaca černošskej histórie, z ktorého sa začína stávať každoročná tradícia.

Technologický gigant z Cupertina napríklad začal predávať nový Black Unity Braided Solo Loop s veľmi príjemným dizajnom, ktorý kombinuje čiernu základnú farbu prepojenú s drobnými prvkami červenej, zelenej a žltej farby. Celé to pôsobí veľmi jednoducho a zároveň hravo – presne tak ako sa na spoločnosť Apple patrí.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Aby toho ale nebolo málo, technologický gigant si pre všetkých majiteľov Apple Watch Series 4 a novších pripravil aj nový ciferník s označením Unity Lights, ktorý sme si vyskúšali v tejto krátkej recenzii. No a keďže sa mnohým farebné prevedenie tohto ciferníka páčilo, k dispozícii sú aj pozadia pre ostatné Apple produkty, ktoré tieto farby kombinujú.

Pokiaľ máte napríklad iPhone, pozadie v plnej kvalite stiahnete na tomto odkaze. Pre používateľov iPadu je tu upravená verzia a to isté platí pre majiteľov počítačov Mac, ktorí si môžu pozadie stiahnuť tu. Po uložení do galérie je proces nastavovania štandardný a vysoké rozlíšenie fotografií zabezpečí, že obrázky využijú celý potenciál vášho displeja. Vyzerá to skrátka super.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.