Len nedávno sme vám priniesli jednoduché pozadie na váš iPhone vo vysokej kvalite, s ktorým si môžete skrášliť pracovnú plochu.

To sme však ešte netušili, že Apple nám už o pár dní oznámi oficiálny dátum konania najočakávanejšieho tohtoročného eventu California Streaming, na ktorom sa ukáže viacero hardvérových noviniek vrátane iPhonu 13 či Apple Watch Series 7.

- Reklama -

Nakoľko sa skončilo leto, Apple tomu prispôsobilo aj pozvánku. Nachádza sa na nej elegantne stvárnené nahryznuté jablko v prostredí jazera a hôr. Ideálna tapeta na iPhone, iPad alebo Mac, čo poviete?

Pozadia

Redakcia magazínu 9to5mac na nič nečakala a do éteru vypustila sériu nádherných pozadí, dostupných pre všetky Apple produkty.

Obrázky sú inšpirované priamo eventom a pokiaľ si ich nastavíte na pracovnú plochu, garantujeme vám, že budú vyzerať super.

Ako stiahnuť pozadie?

  1. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku, ktorý sa vám páči a otvorte ho v novom tabe.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne zvoľte “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky.
  4. Hotovo.

iPhone

iPad

Mac

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.