Tak ako každý rok, spoločnosť Apple predstavila spolu s novými zariadeniami aj kolekciu unikátnych pozadí. Tie tohtoročné pripomínajú pozvánku na októbrový event a stiahnete ich vo viacerých farbách. Spájajú v sebe eleganciu a luxusný dizajn.

Nové pozadia

Pokiaľ chcete aktualizovať svoju pracovnú plochu, máme pre vás exkluzívne pozadia vytvorené pre iPhone 12 Pro. Vo všetkých prípadoch máte k dispozícii svetlú a tmavú verziu. Pokračujte v článku nižšie a vyberte si obrázok, ktorý vám najviac vyhovuje.

Ako stiahnuť pozadie?

  1. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku, ktorý sa vám páči a otvorte ho v novom tabe.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne kliknite na “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky.
  4. Hotovo.

iPhone 12 Pro pozadia – svetlé

Len nedávno ste si mohli stiahnuť pozadia zo základného iPhonu 12 v piatich farbách. Grafici zvolili veľmi jednoduché tvary a príjemný farebný gradient. V dnešnom článku sa nachádzajú pozadia pre iPhone 12 Pro. Oproti tým štandardným sa líšia vo svojom štýle.

Pôsobia oveľa luxusnejším dojmom a tvoria „akoby“ lom svetla prechádzajúce cez sklo (prípadne iný materiál). Ich inšpiráciu by sme mohli hľadať v pozvánke na októbrový event. No a aj keď si neplánujete kúpiť nový iPhone, toto je jedna z možností, ako si „modernizovať“ ten súčasný. Samozrejmosťou sú svetlé a tmavé verzie.

zdroj

Prečítajte si tiež  Apple musí zaplatiť odškodné 50 miliónov dolárov. Dôvod vás prekvapí!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.