Vianočné pozadia do vášho iPhone

iPhone a iPad získali veľmi kvalitné a schopné displeje, s nádherným zobrazením a vysokým rozlíšením. Aj preto vám odporúčame používať také pozadie, ktoré dokáže naplno využiť tento potenciál. Dnes sme si pre vás pripravili Vianočnú edíciu tapiet od známeho umelca AR7.

Na rozdiel od minulej série so zimnou atmosférou, ktorá ponúkala dennú/nočnú verziu, v tomto prípade je všetko ladené do tmavých odtieňov. Obrázky štylizujú vianočný stromček plný farebných svetielok a gúľ. Vo všetkých prípadoch sú riešené elegantne a hlavne tak, aby čo najmenej rušili pracovnú plochu počas používania

AR7 si dal samozrejme záležať aj na kompatibilite. Pozadie môžete aplikovať na všetky doterajšie iPhony, pričom nechýba ani najväčšia verzia so 6,7″ displejom.

Všetky súbory zobrazíte kliknutím na tento odkaz, ktorý vás presmeruje do zdieľaného priečinku v Google Disku. Netradičné umiestnenie súvisí s čo možno najvyššou kvalitou obrázkov, ktoré nie sú nijakým spôsobom komprimované.

Ako stiahnuť pozadie?

  1. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku, ktorý sa vám páči a otvorte ho v novom tabe.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne zvoľte “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky.
  4. Hotovo.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJtwitter
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.