Ako iste viete, Apple zariadenia sú špecifické svojim jednoduchým, no zato prémiovým dizajnom. Niekedy sa k nim hodí čisté a elegantné pozadie, ktoré vám zjednoduší prehľad medzi apkami či notifikáciami. O to posledné sa postaral známy umelec, AR7. Jedná sa o druhé vydanie podobného pozadia, o ktorom sme písali v tomto článku.

Na rozdiel od minulej série s tematikou Marsu, ktorá ponúkala dennú/nočnú verziu, je v tomto prípade všetko zamerané do jedného prevedenia. Obrázok je farebný s tým, že v jeho spodnej časti nájdeme sivú plochu. Vďaka šikovnému rozloženiu však tapeta postráda akékoľvek rušivé elementy.

- Reklama -

AR7 si dal samozrejme záležať aj na kompatibilite. Pozadie môžete aplikovať na všetky doterajšie iPhony, pričom nechýba ani najväčšia verzia so 6,7″ displejom.

Celý súbor zobrazíte kliknutím na tento odkaz, ktorý vás presmeruje do zdieľaného priečinku v Google Disku. Netradičné umiestnenie súvisí s čo možno najvyššou kvalitou obrázkov, ktoré nie sú nijakým spôsobom komprimované

Ako stiahnuť pozadie?

  1. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku, ktorý sa vám páči a otvorte ho v novom tabe.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne zvoľte “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky.
  4. Hotovo.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.